17.2.2018  -FF-

V příjemně vytopené vile jsme pokračovali v diskuzi o našich problémech a jak je v nejbližších dnech budeme řešit. Poté následovalo pohoštění, které zajistil Pavel S. (co to slaví?). Odpoledne jsme ze zimního spánku probudili Ryzáka a Davidovu Vosu a letos poprvé se prolétli nad zasněženou krajinou. V klidném ovzduší to byl pěkný zážitek. 
Několik fotek zde:  https://aknm.rajce.idnes.cz/2018-02-17_Prve_zimni_okruhy/


 

15.2.2018 -David-

Dnes za pěkného slunečného odpoledne Pavel přelétl s Bloudilem do Jaroměře.  Já jsem vyrazil napřed jako pozemní personál.  Po ukázkovém okruhu a přistání jsme předali Bloudila do servisu k seřízení motoru. Pár fotek z odpolední akce zde: https://aknm.rajce.idnes.cz/2018-02-15_Bloudil_v_Jaromeri/

 

10.2.2018-Brt-
Ahoj kamarádi,
v sobotu 24.2.2018 se uskuteční 8. ročník bowlingového klání pilotů.

Soutěžit začneme na drahách v Novém Městě n. Metují na Rychtě od 16.00 hod.
Vaši účast prosím oznamte na můj mail:seibrt@seznam.cz, uzavírka přihlášených bude 18.2.2018 kvůli rezervaci drah.
Tímto jste srdečně zváni a těším se na vás!!!
Brt

10.2.2018-Brt-
Plánovaný provoz, bohužel už bez Tomáše, se nakonec díky počasí neuskutečnil. Ve vile ale bylo příjemně. Naplánovali jsme akce na letošní sezonu, zajedli to dobrým jídlem z komína, prostě klasika. Nakonec i Bloudil opustil hangár, i když jen na chvilku. Protože rozřezaný strom uklidil někdo za nás, pracovat se bude až příště. A doufáme, že se bude i létat.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Tomáši,
    poznali jme Tě jako přímého, čestného, velmi pracovitého, šikovného a vždy veselého člověka. Prožívali jsme s Tebou na letišti pěkné chvíle. Často jsi nás překvapoval svojí aktivitou, rychlým jednáním i prozíravým výhledem do budoucna.

    Byl jsi naším přísným, bdělým a přitom vlídným instruktorem, VLP, či nekompromisním panem Lórencem, a především nositelem dobré nálady.

    Děkujeme Ti za to, co jsi nás naučil a co jsi pro nás a náš aeroklub vykonal. Budeš nám hodně chybět.

    Pokud chcete na Tomáše zavzpomínat, smuteční setkání se uskuteční v restauraci Na Statku v Šonově v pátek 2.2.2018 po poledni.


 

I v roce 2018, kolik startů - tolik přistání !!!

TOPlist